سبد خرید

خرید کتاب اورجینال با 90 درصد تخفیف

مقدمه

گاهی برای داشتن و رسیدن به برخی خواسته ها ممکن است موانعی سر راهمان قرار بگیرد. برای خواندن و خرید کتاب اورجینال نیز موانعی وجود دارد که در این مقاله لاتینو بوک به توضیح آنها پرداخته و راه حلی آسان برای رفع این مسئله را ایجاد کرده است.

در این مقاله راه های پیدا کردن و خرید کتاب اورجینال را به شما معرفی میکنیم با مقاله لاتینو بوک همراه باشید.

دلایل خواندن کتاب اورجینال

  1. رفع ممیزی:

حتما ضرب المثل شنیدن کی بود مانند دیدن را شنیده اید، این جمله مصداق علاقه مندی به کتابهای اورجینال و تهیه آن ها است. چرا که بدون ممیزی و سانسور قابل سفارش و مطالعه هستند.

  1. تقویت زبان انگلیسی (فرانسوی، اسپانیایی و…)

یکی از موثرترین راه های تقویت زبان انگلیسی خواندن داستان ها و رمان های اورجینال است که به خوبی به رشد و تقویت مهارت خواندن و درک مطلب کمک میکند.

  1. سهولت دسترسی:

با خرید کتاب اورجینال از لاتینو بوک از روشهای سخت و طولانی یافتن کتاب رها میشوید و میتوانید با چند کلیک به راحتی کتاب اورجینال خود را در لپ تاپ یا گوشی خود دانلود کنید.

 

روش های خرید کتاب اورجینال

سفارش از طریق سایت های خارجی مانند آمازون که میتواند اولین و معتبرترین روش باشد ولی برای افراد مقیم ایران دارای معایب و ایراداتی است که در ادامه آمده است:

معایب و ایرادات سفارش کتاب اورجینال از آمازون

پرداخت دلاری: با توجه به نوسانات قیمت ارزهای خارجی، تهیه کتاب ها به دلار اغلب مواقع برای ایرانیان داخل کشور به صرفه نیست.

نحوه پرداخت: برای پرداخت هزینه کتاب های اورجینال سفارش داده شده در آمازون نیاز به حساب بین المللی یا همان مستر کارت دارد.

تحریم: خیلی از محصولات آمازون به دلیل تحریم ها اجازه صادر شدن به کشور را ندارند.

حمل و نقل: برای دریافت کتاب چاپی سفارش داده شده در آمازون نیاز به هزینه حمل و نقل دارد که گاهی این گزینه به صرفه نیست چرا که علاوه بر هزینه مالی، زمان زیادی را صرف پروسه وارد شدن به کشور طی میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری ...